W roku szkolnym 2010/2011 otrzymujemy Certyfikat „Trzymaj formę” w ramach uczestnictwa w programie edukacyjnym dotyczącym prawidłowego żywienia i aktywności fizycznej.

Przystępujemy do Ogólnopolskiej Koalicji na Rzecz Bezpieczeństwa w Internecie.

23 września kurator oświaty w Krakowie wręcza nam Certyfikat „Szkoły Promującej Bezpieczeństwo”.

„Więcej miejsca do uprawiania sportu!” – rusza budowa boiska wielofunkcyjnego.

Bierzemy udział w finale Turnieju Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska. W styczniu Radosław Morek z IV b został srebrnym medalistą w Tenisie Stołowym w Kategorii Żaków  w Słopnicach.

W kwietniu naszą szkołę odwiedza prezydent Krakowa  Jacek Majchrowski – ogląda prace związane z budową boiska wielofunkcyjnego.

Zajmujemy III miejsce w Mistrzostwach Małopolski w Minikoszykówce Chłopców.

Uczennice klas V - Gabriela Marat, Karolina Matlęga i Patrycja Wrona zajmują I miejsce w konkursie zorganizowanym w ramach projektu „Akademia Młodych Matematyków”.

1 < 2 < 3 <