ZAPRASZAMY RODZICÓW, DZIADKÓW WRAZ Z DZIEĆMI

do wzięcia udziału w Światowym Dniu Serca

który odbędzie się na Rynku Głównym w Krakowie w ostatnią niedzielę września –

27 września 2015 roku w godz.: 10:00 – 18:00

Podobnie jak w latach ubiegłych zorganizowane zostaną punkty medyczne, gdzie można będzie bezpłatnie zmierzyć i oznaczyć: wysokość ciśnienia tętniczego, wagę ciała oraz BMI, poziom cukru we krwi, poziom cholesterolu we krwi.

Będzie można także skorzystać z porad: kardiologów, kardiochirurgów, dietetyków, techników medycznych i pielęgniarek; zorganizowane zostaną punkty, w których bezpłatnie wykonywane będą badania EKG i Echo serca.

Plan pracy szkoły
SZKOLNY ZESTAW PODRĘCZNIKÓW OBOWIĄZUJĄCY W ROKU SZKOLNYM 2015/2016
Rok szkolny 2014/2015
Wyniki Międzyszkolnego Konkursu Plastycznego " Zmieniamy przemoc na pomoc"

Zawody o Puchar Taurona

Turniej wiedzy o środowisku "Zagraj z parkiem"
Certyfikat Wielkiego serca dla naszej szkoły
"Szachiści grają dla Polonii">>

W dniach 13 i 14 grudnia nasza szkoła stała się magazynem akcji charytatywnej SZLACHETNA PACZKA. Razem z Samorządem Uczniowski i naszymi uczniami pomagaliśmy pakować paczki oraz je ozdabiać. Więcej na szlachetna paczka.pl

Harmonogram spotkań dla przyszłorocznych uczniów klas zerowych, pierwszych oraz ich rodziców>>

Konkurs ekologiczny "Zbiórka makulatury w roku szkolnym 2013/2014"
Gwiazdka dla zwierzaka>>
KINO ZA BATERIE
Certyfikat "Od segregacji nie ma wakacji"
Dyplom za udział w realizacji projektu dotyczącego kształtowania zasad racjonalnego żywienia dzieci i młodzieży w roku szkolnym 2014/2015
Kwesta listopadowa
Żywa lekcja historii

Już po raz drugi nasza Szkoła Podstawowa nr 88 bierze udział w projekcie edukacyjnym Ministerstwa Sportu i Turystyki "WF z Klasą" W poprzednim roku szkolnym 2013/ uzyskaliśmy certyfikat ukończenia pilotażowej edycji. Wszelkie działania zostały opisane na blogu pod adresem: http://blogiceo.nq.pl/osemkowo/ W obecnym roku szkolnym relacje z naszej pracy znajdziecie pod adresem : http://blogiceo.nq.pl/osemkowo88/. Zachęcamy wszystkich do lektury i regularnych odwiedzin naszego szkolnego BLOGA.

Nauczyciele WF.

Rok szkolny 2013/2014
I MIEJSCE W NOWOHUCKIM FINALE XIII Krakowskiego Międzyszkolnego Konkursu PRAWO i MY
Nasza szkoła zdobyła kolejny CERTYFIKAT WIELKIEGO SERCA
Na portalu telewizyjnym OKE w Krakowie oraz kanale YouTube są dostępne filmy o sprawdzianie w 2015 roku.
Nasza szkoła dołączyła do programu Ministerstwa Edukacji Narodowej "Rok Szkoły w Ruchu". W ramach tego programu realizujemy w naszej szkole założenia programowe akcji "Ćwiczyć Każdy Może". Staramy się o certyfikat "Szkoły w Ruchu".
W ramach programu Praktyczne Wychowanie Fizyczne studenci AWF Kraków
prowadzą zajęcia w naszej szkole. Zdjęcia z lekcji Wf  z kl 1 a >>

„Gwiazdka dla Zwierzaka”

Dyrektor Szkoły Podstawowej informuje, że zakończono ewaluację zewnętrzną prowadzoną w szkole przez wizytatorów Kuratorium Oświaty w Krakowie.

Polegała ona na zbieraniu i analizowaniu informacji na temat funkcjonowania szkoły w obszarach wyznaczonych przez wymagania państwa.

Raport z Ewaluacji Problemowej dostępny jest w sekretariacie szkoły i w bibliotece szkolnej, w godzinach ich pracy.

Ustalono poziom B - oznaczający wysoki stopień spełnienia wymagań przez naszą szkołę.

BRAWO JAKUB!

Nasza szkoła otrzymała pismo z Komisariatu VIII Policji w Krakowie, w którym złożono podziękowania dla naszego ucznia kl. VI c - Jakuba Dąbek za wzorową postawę społeczną i pełen profesjonalizm, jakim wykazał się zgłaszając awarię w zaparkowanym pojeździe. Awaria ta mogła spowodować zagrożenie dla innych osób.

> 2 > 3